Zoek op deze website
 

Kerkdiensten in de komende periode

17 februari 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst, mmv Aurora uit Grevenbicht; bevestiging ambtsdragers

17-2-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Irene Pluim Een bijzondere muzikale viering waarin we afscheid nemen van Sietse van der Sluis en Willy van der W
Koster:
Annie Stoffels
Organist:
Stevin Treurniet
Bloemendienst:
Janny Kortleve
Ontvangstdienst:
Janny Kortleve, Gerard Kortleve
Kindernevendienst:
Ineke Voorintholt
Koffiedienst :
Hennie van de Steeg, Sjannie van de Steeg
Collectes
1) DiaconieRechtfonds
2) Kerk
Ambtsdragers
Sietse van der Sluis (avd)
Marnix van Gurp
24 februari 09:00 Urmond
Gezamenlijke dienst

24-2-2019 09:00, Urmond
Voorganger:
Dr. At Ipenburg
Koster:
Gerrit Smeets
Organist:
Nelly de Haan-Elbertsen
Collectes
1) ZWOBangladesh voedselinkomen
2) Kerk
Ambtsdragers
Henk van Doornik (avd)
Jenny Kooistra-Homan
24 februari 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst

24-2-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Dr. At Ipenburg
Koster:
Henny Veldman-Klunder
Organist:
Jolanda Cartwright-Kroesbergen
Collectes
1) ZWOBangladesh voedselinkomen
2) Kerk
Ambtsdragers
Ruud Steen (avd)
Phyllis Stans-Hoyer
28 februari 15:30 Beek-WZC Franciscus
Ouderendienst, Avondmaal

28-2-2019 15:30, Beek-WZC Franciscus
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Organist:
Nelly de Haan-Elbertsen
Collectes
Ambtsdragers
Yda den Ottolander (avd)
3 maart 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst

3-3-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Annie Stoffels
Organist:
Fedor Coenen
Bloemendienst:
Sonja Blom
Ontvangstdienst:
Mia van Klei, Hannie Musson
Kindernevendienst:
Ard Kolkman
Koffiedienst :
Bert Blom, Sonja Blom
Collectes
1) DiaconieOuderKind-project Geerhorst
2) Kerk
Ambtsdragers
Germ Visser (avd)
Inge Streekstra
5 maart 10:30 Sittard, Huize Hoogstaete
Ouderendienst

5-3-2019 10:30, Sittard, Huize Hoogstaete
Voorganger:
Mw. Doetien Benz
Collectes
Ambtsdragers
10 maart 09:00 Beek
Gezamenlijke dienst (40 dg tijd 1)

10-3-2019 09:00, Beek
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Wim van Elk
Organist:
Ria van Mourik-Schouten
Collectes
1) ZWOCuba
2) Kerk
Ambtsdragers
Wilma Thijs (avd)
Yda den Ottolander
10 maart 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst (40 dg tijd 1)

10-3-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Tijn Matital
Organist:
Ria van Mourik-Schouten
Collectes
1) ZWOCuba
2) Kerk
Ambtsdragers
Bertha Verkerk-Lam (avd)
Bea Hofmeyer-van Doezelaar
17 maart 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst (40 dg tijd 2) - Taizéviering mmv Cantorij SG

17-3-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Koster:
Annie Stoffels
Organist:
Ria van Mourik-Schouten
Bloemendienst:
Anneke Atsma
Ontvangstdienst:
Doetien Benz, Mia van Klei
Kindernevendienst:
Ralf Smeets
Koffiedienst :
Henk Wessels, Wil Wessels
Collectes
1) DiaconieStichting Exodus
2) Kerk
Ambtsdragers
Bert Kip (avd)
Yolanda Kragt
24 maart 09:00 Urmond
Gezamenlijke dienst (40 dg tijd 3), Avondmaal mmv Cantorij GBU

24-3-2019 09:00, Urmond
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Gerrit Smeets
Organist:
Nico Maar
Collectes
1) ZWOIndia
2) Kerk
Ambtsdragers
Janny Huntelerslag-van Geenen (avd)
Berend van der Kooi
24 maart 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst (40 dg tijd 3)

24-3-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Eveline Wijsman-Honingh
Organist:
Ko van de Lagemaat
Collectes
1) ZWOIndia
2) Kerk
Ambtsdragers
Yda den Ottolander (avd)
Henny Veldman-Klunder
28 maart 15:30 Beek-WZC Franciscus
Ouderendienst

28-3-2019 15:30, Beek-WZC Franciscus
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Organist:
Ria van Mourik-Schouten
Collectes
Ambtsdragers
Yda den Ottolander (avd)
31 maart 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst (40 dg tijd 4)

31-3-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Spring! (laagdrempelige kerkdienst)
Koster:
Annie Stoffels
Organist:
Fedor Coenen
Bloemendienst:
Truus Broer
Ontvangstdienst:
Henk Wessels, Wil Wessels
Kindernevendienst:
Marijn Jonker
Koffiedienst :
Theo Zwartkruis, Gerdien Zwartkruis
Collectes
1) DiaconiePioniersplekken
2) Kerk
Ambtsdragers
Bert Stuij (avd)
Marnix van Gurp
2 april 10:30 Sittard, Huize Hoogstaete
Ouderendienst, Avondmaal

2-4-2019 10:30, Sittard, Huize Hoogstaete
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Collectes
Ambtsdragers
7 april 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst (40 dg tijd 5), Avondmaal mmv Ons Genoegen

7-4-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Annie Stoffels
Organist:
Jolanda Cartwright-Kroesbergen
Bloemendienst:
Brenda van Kranenburg
Ontvangstdienst:
Sietse van der Sluis, Mia van Klei
Kindernevendienst:
Ineke Voorintholt
Koffiedienst :
Marnix van Gurp, Irene van Gurp
Collectes
1) ZWORwanda genocide
2) Kerk3) bieZefke
Ambtsdragers
14 april 09:00 Beek
Gezamenlijke dienst - Palmpasen

14-4-2019 09:00, Beek
Voorganger:
Drs. Marije Bijleveld
Koster:
Wim van Elk
Organist:
Nico Maar
Collectes
1) DiaconieJeugdwerk JOP
2) Kerk
Ambtsdragers
Loes van Elk-Kraan (avd)
Kees van Luijk
14 april 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst - Palmpasen

14-4-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Drs. Marije Bijleveld
Koster:
Jent Sjollema-Oost
Organist:
Nico Maar
Collectes
1) DiaconieJeugdwerk JOP
2) Kerk
Ambtsdragers
Ruth Lemmens-Amzand (avd)
Jenny Kooistra-Homan
18 april 19:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst - Witte Donderdag, Avondmaal mmv Cantorij GBU

18-4-2019 19:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins en Ds. Irene Pluim
Koster:
Annie Stoffels
Organist:
Nico Maar
Bloemendienst:
Marijke Pelman
Ontvangstdienst:
Gerard Kortleve
Collectes
Ambtsdragers
19 april 19:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst - Goede Vrijdag mmv Cantorij SG

19-4-2019 19:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins en Ds. Irene Pluim
Koster:
Annie Stoffels
Organist:
Vincent Snackers
Bloemendienst:
Janny Kortleve
Ontvangstdienst:
Doetien Benz, Hannie Musson
Collectes
Ambtsdragers
20 april 22:00 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst - Stille Zaterdag mmv Cantorij SG

20-4-2019 22:00, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins en Ds. Irene Pluim
Koster:
Annie Stoffels
Organist:
Vincent Snackers
Bloemendienst:
Sonja Blom
Ontvangstdienst:
Sietse van der Sluis
Collectes
Ambtsdragers
21 april 09:00 Grevenbicht
Gezamenlijke dienst - Pasen

21-4-2019 09:00, Grevenbicht
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Organist:
Annie Niessen
Collectes
1) ZWOPakistan
2) Kerk3) St. Podiumkerkje
Ambtsdragers
21 april 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst - Pasen

21-4-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Annie Stoffels
Organist:
Fedor Coenen
Bloemendienst:
Anneke Atsma
Ontvangstdienst:
Wil Wessels, Henk Wessels
Kindernevendienst:
Ralf Smeets
Koffiedienst :
Germ Visser, Jenny Visser
Collectes
1) ZWOPakistan
2) Kerk
Ambtsdragers
21 april 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst, Pasen

21-4-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Mw. Bertha Verkerk-Lam
Koster:
Tijn Matital
Organist:
Nico Maar
Collectes
1) ZWOPakistan
2) Kerk
Ambtsdragers
Riet Krijgsman-Rijper (avd)
25 april 15:30 Beek-WZC Franciscus
Ouderendienst

25-4-2019 15:30, Beek-WZC Franciscus
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Organist:
Nelly de Haan-Elbertsen
Collectes
Ambtsdragers
Yda den Ottolander (avd)
27 april 11:00 Petruskerk
Koningsdag

27-4-2019 11:00, Petruskerk
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Collectes
Ambtsdragers
28 april 09:00 Urmond
Gezamenlijke dienst

28-4-2019 09:00, Urmond
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Gerrit Smeets
Organist:
Nico Maar
Collectes
1) DiaconieOuderenwerk
2) Kerk
Ambtsdragers
Henk van Doornik (avd)
Jenny Kooistra-Homan
28 april 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst

28-4-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Henny Veldman-Klunder
Organist:
Nelly de Haan-Elbertsen
Collectes
1) DiaconieOuderenwerk
2) Kerk
Ambtsdragers
Dineke Moerman-de Frel (avd)
Herman van Hardeveld
4 mei 18:30 Petruskerk
Oecumenische dodenherdenking

4-5-2019 18:30, Petruskerk
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Collectes
Ambtsdragers
5 mei 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst

5-5-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Annie Stoffels
Organist:
Fedor Coenen
Bloemendienst:
Truus Broer
Ontvangstdienst:
Janny Kortleve, Gerard Kortleve
Kindernevendienst:
Mirjam Kolkman
Koffiedienst :
Casper Bruens, Lijsbeth Bruens
Collectes
1) ZWOKerk zijn in Syrie
2) Kerk
Ambtsdragers
7 mei 10:30 Sittard, Huize Hoogstaete
Ouderendienst

7-5-2019 10:30, Sittard, Huize Hoogstaete
Voorganger:
Yolanda Kragt
Collectes
Ambtsdragers
12 mei 09:00 Beek
Gezamenlijke dienst, Avondmaal

12-5-2019 09:00, Beek
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Wim van Elk
Organist:
Ko van de Lagemaat
Collectes
1) DiaconieJeugdwerk JOP
2) Kerk
Ambtsdragers
Bertha Verkerk-Lam (avd)
Bea Hofmeyer-van Doezelaar
12 mei 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst

12-5-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Ed Rensen
Organist:
Ko van de Lagemaat
Collectes
1) DiaconieJeugdwerk JOP
2) Kerk
Ambtsdragers
Ati Oldenbeuving-Lanning (avd)
Yda den Ottolander
19 mei 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst

19-5-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Spring! (laagdrempelige kerkdienst)
Koster:
Truus Broer
Organist:
Fedor Coenen
Bloemendienst:
Brenda van Kranenburg
Ontvangstdienst:
Doetien Benz, Hannie Musson
Kindernevendienst:
Marijn Jonker
Koffiedienst :
Harm Versluis, Inge Streekstra
Collectes
1) DiaconieVakantiebestemmingen (lokaal)
2) Kerk
Ambtsdragers
23 mei 15:30 Beek-WZC Franciscus
Ouderendienst

23-5-2019 15:30, Beek-WZC Franciscus
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Organist:
Ria van Mourik-Schouten
Collectes
Ambtsdragers
Yda den Ottolander (avd)
26 mei 09:00 Urmond
Gezamenlijke dienst mmv Cantorij GBU, Tuintreffen

26-5-2019 09:00, Urmond
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Gerrit Smeets
Organist:
Nelly de Haan-Elbertsen
Collectes
1) DiaconieLeger des Heils
2) Kerk
Ambtsdragers
Janny Huntelerslag-van Geenen (avd)
Berend van der Kooi
26 mei 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst

26-5-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Wim van Elk
Organist:
Jolanda Cartwright-Kroesbergen
Collectes
1) DiaconieLeger des Heils
2) Kerk
Ambtsdragers
Wilma Thijs (avd)
Henny Veldman-Klunder
30 mei 09:00 Sittard, Gruizenkerkje
Gezamenlijke dienst - Hemelvaartsdag

30-5-2019 09:00, Sittard, Gruizenkerkje
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Koster:
Truus Broer
Organist:
Fedor Coenen
Bloemendienst:
Marijke Pelman
Collectes
1) DiaconieÉngele van Zitterd-Gelaen
2) Kerk
Ambtsdragers
2 juni 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst, Avondmaal mmv Cantorij

2-6-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Fieke Klaver
Koster:
Annie Stoffels
Organist:
Vincent Snackers
Bloemendienst:
Janny Kortleve
Ontvangstdienst:
Lijsbeth Bruens, Casper Bruens
Koffiedienst :
Lydia Zwierzanski, Janny van den Doezelaar
Collectes
1) DiaconieHulpvragen bijzondere bijstand
2) Kerk3) Rosa Lima
Ambtsdragers
4 juni 10:30 Sittard, Huize Hoogstaete
Ouderendienst

4-6-2019 10:30, Sittard, Huize Hoogstaete
Voorganger:
Mw. Doetien Benz
Collectes
Ambtsdragers
9 juni 09:00 Grevenbicht
Gezamenlijke dienst - Pinksteren

9-6-2019 09:00, Grevenbicht
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Organist:
Annie Niessen
Collectes
1) ZWOPinksterzending China
2) Kerk3) St. Podiumkerkje
Ambtsdragers
Dineke Moerman-de Frel (avd)
Kees van Luijk
9 juni 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst - Pinksteren

9-6-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Jent Sjollema-Oost
Organist:
Nico Maar
Koffiedienst :
Leen Plessius, Fietje Plessius
Collectes
1) ZWOPinksterzending China
2) Kerk
Ambtsdragers
16 juni 09:00 Urmond
Gezamenlijke dienst

16-6-2019 09:00, Urmond
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Gerrit Smeets
Organist:
Ria van Mourik-Schouten
Collectes
1) ZWOVluchtelingen
2) Kerk
Ambtsdragers
Henk van Doornik (avd)
Jenny Kooistra-Homan
16 juni 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst

16-6-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Mw. Bertha Verkerk-Lam
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Sonja Blom
Ontvangstdienst:
Wil Wessels, Henk Wessels
Kindernevendienst:
Ralf Smeets
Koffiedienst :
Bart Kooyman, Yvonne Kooyman
Collectes
1) ZWOVluchtelingen
2) Kerk
Ambtsdragers
23 juni 09:00 Beek
Gezamenlijke dienst

23-6-2019 09:00, Beek
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Koster:
Wim van Elk
Organist:
Ko van de Lagemaat
Collectes
1) DiaconieRonald McDonaldhuis
2) Kerk
Ambtsdragers
Loes van Elk-Kraan (avd)
Yda den Ottolander
23 juni 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst mmv Cantorij SG

23-6-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Koster:
Tijn Matital
Organist:
Vincent Snackers
Collectes
1) DiaconieRonald McDonaldhuis
2) Kerk
Ambtsdragers
Ati Oldenbeuving-Lanning (avd)
Herman van Hardeveld
27 juni 15:30 Beek-WZC Franciscus
Ouderendienst, Avondmaal

27-6-2019 15:30, Beek-WZC Franciscus
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Organist:
Nelly de Haan-Elbertsen
Collectes
Ambtsdragers
Yda den Ottolander (avd)
30 juni 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst

30-6-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Eveline Wijsman-Honingh
Organist:
Jolanda Cartwright-Kroesbergen
Collectes
1) ZWOBangladesh voedselinkomen
2) Kerk
Ambtsdragers
Yda den Ottolander (avd)
Bea Hofmeyer-van Doezelaar
7 juli 09:00 Beek
Gezamenlijke dienst

7-7-2019 09:00, Beek
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Wim van Elk
Organist:
Nelly de Haan-Elbertsen
Collectes
1) ZWOShabai project in China
2) Kerk
Ambtsdragers
Bertha Verkerk-Lam (avd)
Berend van der Kooi
7 juli 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst

7-7-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Annie Stoffels
Organist:
Fedor Coenen
Bloemendienst:
Anneke Atsma
Koffiedienst :
Bert Kip, Anne Kip
Collectes
1) ZWOShabai project in China
2) Kerk
Ambtsdragers
14 juli 09:00 Urmond
Gezamenlijke dienst

14-7-2019 09:00, Urmond
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Koster:
Gerrit Smeets
Organist:
Ria van Mourik-Schouten
Collectes
1) DiaconieToon Hermanshuis
2) Kerk
Ambtsdragers
Ruth Lemmens-Amzand (avd)
Kees van Luijk
14 juli 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst, Avondmaal

14-7-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Koster:
Jent Sjollema-Oost
Organist:
Ria van Mourik-Schouten
Collectes
1) DiaconieToon Hermanshuis
2) Kerk
Ambtsdragers
Ruud Steen (avd)
Henny Veldman-Klunder
Phyllis Stans-Hoyer
21 juli 09:00 Grevenbicht
Gezamenlijke dienst

21-7-2019 09:00, Grevenbicht
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Organist:
Annie Niessen
Collectes
1) DiaconieStichting Leergeld
2) Kerk3) St. Podiumkerkje
Ambtsdragers
21 juli 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst

21-7-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Truus Broer
Organist:
Fedor Coenen
Bloemendienst:
Truus Broer
Koffiedienst :
Maarten den Boer, Iet den Boer
Collectes
1) DiaconieStichting Leergeld
2) Kerk
Ambtsdragers
28 juli 09:00 Urmond
Gezamenlijke dienst

28-7-2019 09:00, Urmond
Voorganger:
Gastpredikant
Koster:
Gerrit Smeets
Organist:
Nico Maar
Collectes
1) ZWORwanda weeskinderen
2) Kerk
Ambtsdragers
Wilma Thijs (avd)
Jenny Kooistra-Homan
28 juli 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst

28-7-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Gastpredikant
Koster:
Henny Veldman-Klunder
Organist:
Nico Maar
Collectes
1) ZWORwanda weeskinderen
2) Kerk
Ambtsdragers
Ati Oldenbeuving-Lanning (avd)
Herman van Hardeveld
4 augustus 09:00 Beek
Gezamenlijke dienst

4-8-2019 09:00, Beek
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Wim van Elk
Collectes
1) DiaconieOuderenwerk
2) Kerk
Ambtsdragers
Bea Hofmeyer-van Doezelaar
4 augustus 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst

4-8-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Brenda van Kranenburg
Koffiedienst :
Rob Atsma, Anneke Atsma
Collectes
1) DiaconieHulpaanvragen bijzondere bijstand
2) Kerk
Ambtsdragers
6 augustus 10:30 Sittard, Huize Hoogstaete
Koffiemorgen

6-8-2019 10:30, Sittard, Huize Hoogstaete
Collectes
Ambtsdragers
11 augustus 09:00 Grevenbicht
Gezamenlijke dienst, Avondmaal

11-8-2019 09:00, Grevenbicht
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Collectes
1) ZWOZomerzending
2) Kerk3) St. Podiumkerkje
Ambtsdragers
11 augustus 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst

11-8-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Eveline Wijsman-Honingh
Collectes
1) ZWOZomerzending
2) Kerk
Ambtsdragers
18 augustus 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst

18-8-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Marijke Pelman
Koffiedienst :
Theo Zwartkruis, Gerdien Zwartkruis
Collectes
1) DiaconieSteun aan AZC
2) Kerk
Ambtsdragers
22 augustus 15:30 Beek-WZC Franciscus
Ouderendienst

22-8-2019 15:30, Beek-WZC Franciscus
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Collectes
Ambtsdragers
25 augustus 09:00 Urmond
Gezamenlijke dienst

25-8-2019 09:00, Urmond
Voorganger:
Ds. Joke Zuidema
Koster:
Gerrit Smeets
Collectes
1) DiaconieEmmaplein
2) Kerk
Ambtsdragers
25 augustus 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst

25-8-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Joke Zuidema
Koster:
Wim van Elk
Collectes
1) DiaconieEmmaplein
2) Kerk
Ambtsdragers
1 september 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst, Avondmaal

1-9-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Janny Kortleve
Koffiedienst :
Marnix van Gurp, Irene van Gurp
Collectes
1) ZWOMissionair Proef de Kerk
2) Kerk3) Mercy Ships
Ambtsdragers
3 september 10:30 Sittard, Huize Hoogstaete
Ouderendienst, Avondmaal

3-9-2019 10:30, Sittard, Huize Hoogstaete
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Collectes
Ambtsdragers
8 september 09:00 Beek
Gezamenlijke dienst

8-9-2019 09:00, Beek
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Wim van Elk
Collectes
1) DiaconieHet Passion
2) Kerk
Ambtsdragers
8 september 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst - Oecumenische Viering

8-9-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins en kapelaan Carlos Ivan Martinez
Koster:
Tijn Matital
Collectes
1) DiaconieHet Passion
2) Kerk
Ambtsdragers
15 september 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst - Ionaviering mmv Cantorij

15-9-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Sonja Blom
Koffiedienst :
Germ Visser, Jenny Visser
Collectes
1) DiaconieJop Kliederkerk
2) Kerk
Ambtsdragers
22 september 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst - Startzondag

22-9-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Jent Sjollema-Oost
Collectes
1) ZWOEye for Zambia
2) Kerk
Ambtsdragers
26 september 15:30 Beek-WZC Franciscus
Ouderendienst

26-9-2019 15:30, Beek-WZC Franciscus
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Collectes
Ambtsdragers
29 september 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst - Oecumenische Viering Vrangendael mmv Cantorij

29-9-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Anneke Atsma
Koffiedienst :
Casper Bruens, Lijsbeth Bruens
Collectes
1) Landelijke Raad van Kerken
2) Kerk
Ambtsdragers
1 oktober 10:30 Sittard, Huize Hoogstaete
Ouderendienst

1-10-2019 10:30, Sittard, Huize Hoogstaete
Voorganger:
Yolanda Kragt
Collectes
Ambtsdragers
6 oktober 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst

6-10-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Spring! (laagdrempelige kerkdienst)
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Truus Broer
Koffiedienst :
Harm Versluis, Inge Streekstra
Collectes
1) ZWOPKN - Israëlzondag
2) Kerk
Ambtsdragers
13 oktober 09:00 Urmond
Gezamenlijke dienst

13-10-2019 09:00, Urmond
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Gerrit Smeets
Collectes
1) ZWOKiA - Wereldvoedseldag Colombia
2) Kerk
Ambtsdragers
13 oktober 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst, Avondmaal

13-10-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Ed Rensen
Collectes
1) ZWOKiA - Wereldvoedseldag Colombia
2) Kerk
Ambtsdragers
20 oktober 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst mmv Cantorij

20-10-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Sigrid Coenradie
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Brenda van Kranenburg
Koffiedienst :
Lydia Zwierzanski, Janny van den Doezelaar
Collectes
1) DiaconieStichting INLIA
2) Kerk
Ambtsdragers
24 oktober 15:30 Beek-WZC Franciscus
Ouderendienst

24-10-2019 15:30, Beek-WZC Franciscus
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Collectes
Ambtsdragers
27 oktober 09:00 Beek
Gezamenlijke dienst, Avondmaal

27-10-2019 09:00, Beek
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Wim van Elk
Collectes
1) Nederlands Bijbelgenootschap
2) Kerk
Ambtsdragers
27 oktober 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst

27-10-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Henny Veldman-Klunder
Collectes
1) Nederlands Bijbelgenootschap
2) Kerk
Ambtsdragers
3 november 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst

3-11-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Joke Zuidema
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Marijke Pelman
Koffiedienst :
Leen Plessius, Fietje Plessius
Collectes
1) ZWONajaarszending Zambia
2) Kerk
Ambtsdragers
5 november 10:30 Sittard, Huize Hoogstaete
Ouderendienst

5-11-2019 10:30, Sittard, Huize Hoogstaete
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Collectes
Ambtsdragers
10 november 10:00 Petruskerk
Klaprooszondag

10-11-2019 10:00, Petruskerk
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Collectes
Ambtsdragers
10 november 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst - Dankdag voor het gewas

10-11-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Koster:
Wim van Elk
Collectes
1) DiaconieVoedselbank
2) Kerk
Ambtsdragers
17 november 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst

17-11-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Spring! (laagdrempelige kerkdienst)
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Janny Kortleve
Koffiedienst :
Bart Kooyman, Yvonne Kooyman
Collectes
1) ZWOEye for Zambia
2) Kerk
Ambtsdragers
24 november 10:30 Sittard, Johanneskerk
Kerkdienst PGSG - Laatste zondag kerkelijk jaar mmv Cantorij

24-11-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Sonja Blom
Collectes
1) DiaconieBronnerhof
2) Kerk
Ambtsdragers
24 november 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Kerkdienst PGGBU - Laatste zondag kerkelijk jaar

24-11-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Ed Rensen
Collectes
1) DiaconieHospice Geleen
2) Kerk
Ambtsdragers
28 november 15:30 Beek-WZC Franciscus
Ouderendienst, Avondmaal

28-11-2019 15:30, Beek-WZC Franciscus
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Collectes
Ambtsdragers
1 december 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst - 1e Advent

1-12-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Anneke Atsma
Koffiedienst :
Bert Kip, Anne Kip
Collectes
1) DiaconieRechtfonds
2) Kerk
Ambtsdragers
3 december 10:30 Sittard, Huize Hoogstaete
Ouderendienst

3-12-2019 10:30, Sittard, Huize Hoogstaete
Voorganger:
Mw. Doetien Benz
Collectes
Ambtsdragers
8 december 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst - 2e Advent, aansluitend broodmaaltijd

8-12-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Henny Veldman-Klunder
Collectes
1) ZWOAmnesty International
2) Kerk
Ambtsdragers
15 december 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst - 3e Advent, ZWO, Avondmaal, mmv Cantorij

15-12-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Truus Broer
Koffiedienst :
Maarten den Boer, Iet den Boer
Collectes
1) ZWOSolidaridad
2) Kerk3) Leger des Heils
Ambtsdragers
19 december 15:30 Beek-WZC Franciscus
Ouderendienst

19-12-2019 15:30, Beek-WZC Franciscus
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Collectes
Ambtsdragers
22 december 09:00 Urmond
Gezamenlijke dienst - 4e Advent

22-12-2019 09:00, Urmond
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Gerrit Smeets
Collectes
1) DiaconieCadeaubonnen
2) Kerk
Ambtsdragers
22 december 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst - 4e Advent

22-12-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Jent Sjollema-Oost
Collectes
1) DiaconieCadeaubonnen
Ambtsdragers
24 december 19:30 Grevenbicht
Gezamenlijke dienst - Kerstavond

24-12-2019 19:30, Grevenbicht
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Collectes
1) ZWOKinderen in de knel
2) Kerk3) St. Podiumkerkje
Ambtsdragers
24 december 20:00 Sittard, Gruizenkerkje
Gezamenlijke dienst - Kerstavond

24-12-2019 20:00, Sittard, Gruizenkerkje
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Koster:
Truus Broer
Bloemendienst:
Brenda van Kranenburg
Collectes
1) ZWOKiA - Kinderen in de knel
2) Kerk
Ambtsdragers
24 december 20:00 Beek
Gezamenlijke dienst - Kerstavond

24-12-2019 20:00, Beek
Voorganger:
Ds. Pier Prins
Koster:
Wim van Elk
Collectes
1) ZWOKinderen in de knel
2) Kerk
Ambtsdragers
24 december 22:00 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst - Kerstavond

24-12-2019 22:00, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Irene Pluim
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Marijke Pelman
Collectes
1) ZWOKinderen in de knel
2) Kerk
Ambtsdragers
25 december 10:30 Sittard, Johanneskerk
Gezamenlijke dienst - Kerst

25-12-2019 10:30, Sittard, Johanneskerk
Voorganger:
Ds. Joachim Stegink
Koster:
Annie Stoffels
Bloemendienst:
Janny Kortleve
Collectes
1) ZWOKinderen in de knel
2) Kerk
Ambtsdragers
29 december 10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
Gezamenlijke dienst

29-12-2019 10:30, Geleen, Ontmoetingskerk
Voorganger:
Ds. Willem Boon
Koster:
Wim van Elk
Collectes
1) DiaconieStichting V.L.O.T.
2) Kerk
Ambtsdragers
31 december 19:30 Sittard, Gruizenkerkje
Gezamenlijke dienst - Oudejaarsavond

31-12-2019 19:30, Sittard, Gruizenkerkje
Voorganger:
Ds. Pier Prins of Ds. Joachim Stegink
Koster:
Truus Broer
Bloemendienst:
Sonja Blom
Collectes
1) DiaconieToon Hermanshuis
2) Kerk
Ambtsdragers

Kerkdiensten  | Alles 
17 februari
10:30 Sittard, Johanneskerk
24 februari
09:00 Urmond
24 februari
10:30 Geleen, Ontmoetingskerk
28 februari
15:30 Beek-WZC Franciscus

Vervoer naar de kerk
(Momenteel niet beschikbaar)

Kerkdienst beluisteren
Voor mensen die graag diensten vanuit de Ontmoetingskerk thuis willen beluisteren zijn er de volgende mogelijkheden: Via START-radio wordt er elke eerste, tweede en vijfde zondag een kerkdienst uitgezonden die in de Ontmoetingskerk opgenomen is. (De tweede zondag is een herhaling van de eerste.) De uitzending begint om 9 uur, na het nieuws. Vanuit Urmond Is er regelmatig een dienst te beluisteren via LOS-radio, op zondagochtend om 8.50 uur met een herhaling op maandagochtend om 9.50 uur. In de agenda achter in Kerknieuws en op deze website (www.pggbu.nl) onder 'Agenda' kunt u meer informatie over deze uitzendingen vinden.


Actueel Agenda






















Site Login & Privacy













Een product van Class Automatisering Geleen | © 2014-2018